fbpx

LLumar

Společnost LLumar

Výrobce fólií, který má schopnost zvládnout všechny technologické operace výroby sám. Jako jediný dokáže vyrobit kvalitní folie na jednom místě.

„Naše zásady kvality nás posouvají každý den. Je to něco, na co se můžete spolehnout a vidět, v každém našem produktu.“

Fólie na auto

Díky speciálním technologiím vícevrstvých polyesterových fólií, kterými jsou autofólie vyráběny, se zvyšuje bezpečnost a pevnost oproti jiným běžným autofóliím, které mají pouze jednu silnější vrstvu. Tato metoda výroby funguje na polyesterových vláknech jednotlivých vrstev. K fóliím LLumar bylo vyvinuto speciální lepidlo s unikátními vlastnosti pro instalaci fólie na sklo, které napomáhají k nejvyšší možné účinnosti dané fólie.

Výroba spočívá v nanesení velmi tenké vrstvy vybraných kovů, které jsou spatřitelné z venku autoskla jako kovový efekt, nebo zrcadlení autofólie. Tyto kovy napomáhají k odrážení slunečních paprsků a vyzařujícího tepla do interiéru auta. Výhodou fólií do auta je v možnosti instalovat tyto fólie v každou roční dobu, jelikož se lepí na vnitřní stranu skla.

Značka LLumar se vyznačuje výraznou kvalitou všech fólií a drží několik celosvětových patentů. Byla jako první, která vyvinula polyesterový základ k výrobě autofólií. Kvalita fólií se pozná podle několika měřítek jako je odolnost proti poškrábání, pohlcování a odrážení tepla, rychlost blednutí, tepelná tvarovatelnost fólie, typ lepidla a jiné. Důležitá je také samotná instalace technika, kterou ale značka LLumar neovlivní.

Konfigurátor fólií na sklo auta

Vyzkoušejte si tónování autofólie přímo na Vašem vozidle KLIKNĚTE ZDE

auto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tónování autoskel

Tónovat autoskla můžeme za pomoci autofólií na sklo, nebo protislunečních fóliích. Důležité je dbát na kvalitu fólie i samotnou instalaci fólie. Barvivo, které určuje tón skla, je obsaženo v polyesteru. Oproti ostatním autofóliím, které mají tónování v lepu, má výhodu, že se zde nemůže tónování poškodit při instalaci. Hlavní výhody v tónování autoskel pomocí fólií je montáž bez vyřezávání lepených oken, možnost výběru z několika druhů a stupně zabarvení, bezpečnost při rozbíjení skla a možnost fólii kdykoliv vyměnit.

Bezpečnostní fólie na okna

Bezpečnostní autofólie chrání Váš vůz před vykradením a instalují se do obvodových rámu dveří nebo gumy. Obsahuje několik navzájem kolmých vrstev, které zaručují pevnost a odolnost. Fólie, která je nalepená přímo na skle, jako jsou u zadních oken a bočních oken v kufru u combi vozidel, bohužel neochrání před vloupáním. Při rozbíjení zadního okna s touto fólií totiž vypadne celé autosklo i s fólií. Fólie tedy zde dokáže hlavně zaručit, aby se sklo nerozsypalo na malé dílky. Bezpečnost je v tomto případě vůči cestujícím v autě, jelikož je sklo neporaní.

Pokud chcete zkombinovat bezpečnostní a protisluneční fólii, je nutné, aby bezpečnostní autofólie byla nalepena jako první, jelikož jinak se její funkčnost snižuje.

Fólie na okna LLUMAR

Okenní fólie zajišťují bezpečí před vloupáním, roztříštění skla na malé kousky a ochranu před škodlivými UV paprsky. Dokážou z určitého procenta šetřit energii a po designové složce změnit celkový vzhled interiéru, který tím získá nový nádech.

Za pomoci fólií na sklo v letních měsících získáte zároveň i větší pocit chladu, jelikož fólie rovněž nepropouští teplo. Dokáží zadržet až 80% tepelného záření. Naopak v zimních měsících teplo zanechává ve Vašem domově, což zaručuje celoroční šetření energií pro Váš dům či byt.

Fólie slouží i jako ochrana soukromí, protože z exteriéru se sklo odráží, ale z interiéru máte čistý výhled. Instalace exteriérových fólií jsou za pomoci dvojitých izolačních skel. Fólie má obrovskou výhodu z hlediska financí, jelikož je to jednorázová investice. Pro budovy komerčních budov je výhodné tyto fólie instalovat co nejdříve z důvody šetření financí za vytápění a ochlazování prostor. Fungují ihned po nalepení. Jsou dodávány v několika barevných odstínech.

Konfigurátor interiérových a exteriérových fólií

Vyzkoušejte si vzhled interiéru nebo exteriéru s fóliemi LLumar KLIKNĚTE ZDE

interiér

 interier2

 

 

 

 

 

 

 

Polepy auta

Výroba polepů pomocí fólií LLUMAR zaručuje společnost Eastman Chemical Company na dobu 5 let, ale slibuje mnohem vyšší životnost. Veškeré polepy vozidel, celopolepy i částečné polepy mají atestaci Ministerstva dopravy a spojů v České republice. Polepy a samolepky mají silnější vrstvu lepidla, díky níž mohou absorbovat i malé nečistoty a polep je vždy absolutně hladký. Dají se vytvarovat pro každý typ auta a okna. Na tyto polepy a samolepky aut si můžete nechat navrhnout reklamu či jinou grafiku.

Protisluneční fólie

Značka LLumar oproti konkurenci jako jediný výrobce používá UV inhibitory nejen do lepu, ale i do samotné hmoty autofólie, čímž se zvyšuje barevnost, kvalita a také pohlcení UV záření. Samotný lep HPR je vysoce kvalitní a zaručuje pevnost a udržitelnost ve všech podmínkách. Tyto autofólie netvoří nevzhledné bubliny a praskliny. Protisluneční fólie obsahují SR vrstvu, která zabraňuje poškrábání skel a mnohonásobně prodlouží jejich životnost.

Více informací naleznete na www.llumar.com
Přesunout se na začátek